نتایج جستجو برای عبارت :

باغ زردآلو

زردآلو و خواص مفید آن
زردآلو یک منبع بسیار خوب از ویتامین A و کاروتن ها است. کالری کمی دارد اما منبع غنی ای از فیبرهای رژیمی، ویتامین ها و املاح معدنی است. به بینایی بهتر کمک می کند و از بدن در برابر ابتلا به انواع سرطان ها محافظت می کند.

ادامه مطلب
مربا زردآلو از قدیمی‌ترین مربا‌هایی است که افراد به پخت آن اقدام می‌کرده اند. زردآلو میوه‌ای شیرین است و مربای تهیه شده از آن نیز کاملا شیرین و خوشمزه است. این مربا را افراد زیادی دوست دارند و کودکان نیز به مصرف آن علاقه نشان می‌دهند. این مربا را به دو شیوه با هسته و بدون هسته می‌توان در منزل تهیه نمود.

در دستور پخت مربا می‌توان از زردآلو بدون هسته استفاده کرد و در صورت تمایل افراد می‌توانند مقداری مغز هسته زردآلو نیز به آن اضافه کنند. ا
میگم جدا از این تراس پر از گل سرخم ، باید یه فکری هم به حال باغ زردآلوم بکنم...باغ زردآلو کجاس؟ باغ زردآلو قراره یه گوشه دنجی از این جهان باشه ، که من بتونم زیر سایه سار درختاش ، میون عطر زردآلوهای رسیده اش ، برای خودم کنجی بسازم و شب تا صبح خلوت کنم با خودم و زمین و زمان . و شاید این باغ زردآلو ، همون حیاط آغشته به رفاقتی باشه که می خوام در هر نیمه شب ، اونجا آروم بگیرم؟
اون امتحان سختی رو که ازش می ترسیدم (و بخاطر قبول شدن در اون نذر کرده بودم) قبو
میگم جدا از این تراس پر از گل سرخم ، باید یه فکری هم به حال باغ زردآلوم بکنم...باغ زردآلو کجاس؟ باغ زردآلو قراره یه گوشه دنجی از این جهان باشه ، که من بتونم زیر سایه سار درختاش ، میون عطر زردآلوهای رسیده اش ، برای خودم کنجی بسازم و شب تا صبح خلوت کنم با خودم و زمین و زمان . و شاید این باغ زردآلو ، همون حیاط آغشته به رفاقتی باشه که می خوام در هر نیمه شب ، اونجا آروم بگیرم؟
اون امتحان سختی رو که ازش می ترسیدم (و بخاطر قبول شدن در اون نذر کرده بودم) قبو
مربای زردآلو یک مربای خوش عطر و طعم است که طرز تهیه ی آسانی هم دارد. صرف این مربا برای صبحانه بسیار دلچست خواهد بود. در این بخش طرز تهیه مربای زردآلو را برای شما آموزش داده است. با ما همراه شوید تا آن را فراگیرید
خواص زردآلو :
*. پوست هایی که خیلی خشک هستند چند برگه خشک زردآلو را در روغن زیتون خیس نموده سپس کوبیده بصورت ماسک روی پوست صورت بگذارید.برای ترک دست و پا از ترکیب برگه زردآلو که در روغن بادام زمینی خیسانده استفاده شود.برای رفع چروک صورت
دیشب خواب می‌دیدم از یه کوچه رد میشم، دو طرف کوچه درختای زردآلو ردیفن، انقد زردآلو دارن که شاخه هاشون رو زمین رسیده. همه هم زردآلوهایی که یه سرخی روشونه از بس رسیده‌ن و یکم شفاف شده پوستشون چون نزدیکه که از رسیدگی له بشن. منم تو خواب با خودم گفتم اولاً که چون تو کوچه‌س حلاله، بعدم درسته من روزه‌ام ولی الانکه خوابم، تو خواب چیزی بخورم اشکال نداره. دیگه همینجور که رد می‌شدم مشتامو پر از زردآلو می‌کردم و می‌خوردم. هنوزم مزه‌شون زیر زبونمه ..
درخت زردآلو بومی نواحی چین است و هنوز هم به صورت وحشی در این مناطق می روید. این درخت در اوایل قرن اول میلادی به آسیا و اروپا راه یافت. ارتفاع درخت زردآلو تا 6 متر هم می رسد . برگ های آن مانند قلب نوک تیز و به رنگ سبز روشن مایل به زرد می باشد . گل های زردآلو درشت و به رنگ سفید متمایل به قرمز است . میوه آن گوشتی و زرد رنگ ، با طعمی مطبوع و شیرین بوده که در اواسط تابستان می رسد. هسته زردآلو صاف ، قهوه ای و بیضی شکل است. در داخل هسته مغز آن قرار درد که طعم آ
از خواص برگه زردآلو در طب سنتی هرچه بگوییم کم گفته ایم و در طب قدیم ایرانی به مصرف این خوراکی خوشمزه و لذیذ بسیار سفارش شده است. از برگه زردآلو می توان برای از بین بردن بوی بد دهان و کاهش التهاب معده استفاده کرد. برگه زردآلو را هم به عنوان خوراکی، مصرف می کنند و هم برگه ها را با آب جوشانده و خیس کرده و سپس میل می کنند. طبع زردآلو در نظر طب سنتی ایرانی سرد و تر شناخته شده است و زردآلو دارای خواص داروئی فراوانی است که در زیر به چند مورد آن اشاره خوا
میوه‌ای کوهستانی است که بیشتر در ییلاق‌ها رشد و برداشت می‌شود. طبیعت زردآلو برای کسانی که به مزاج و طبیعت گیاهان و غذاها اعتقاد دارند، سرد و تر است که البته خوردن نوع شیرین آن خاصیت گرمی دارد. به واسطه داشتن مواد مغذی فراوان خواص زردآلو بر بدن زیاد است. از جمله مزایای سلامتی زردآلو، درمان یبوست، سوءهاضمه، گوش رد، تب، بیماری‌های پوستی و همچنین کم‌خوابی و پیشگیری از سرطان است. روغن زردآلو نیز برای کاهش درد عضلانی و زخم‌ها مورد استفاده قرا
میوه‌های تابستانی علاوه‌بر این‎که خوشمزه و خوش‌رنگ هستند، خواص بی‌شماری دارند. زرآلو یکی از آن میوه‌های محبوب و پرخاصیت است.
میوه زردآلو طبیعتی سرد و تر دارد که البته نوع شیرین آن خاصیت گرم دارد. زردآلو از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. این میوه دارای مقادیر زیادی قند طبیعی است که راحت هضم می‌شوند و دارای ویتامین‌های A ،C، ریبوفلاوین (B2) و نیاسین (B3) است. در این مطلب برخی از خواص زردآلو و هستۀ آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.
به گزارش مجله دل
۲۳شهریور

زردآلو گونه‌ای از خانواده گلسرخیان است. این درخت کوچک که میوه آن خوراکی است از دوران پیش‌تاریخی کشت می‌شد.
تولید زردآلو در سال ۲۰۱۷ برابر ۴.۳ میلیون تن بوده است که ترکیه با ۲۳ درصد بیشترین سهم را در تولید این محصول داشته است. سایر تولیدکنندگان اصلی این محصول ازبکستان، ایتالیا، الجزیره و ایران هستند.
درخت زردآلو برای هزاران سال در دامنه های کوه ها در آسیا و حداقل برای دو هزار سال در اروپا رشد کرده است. گونه زردآلو متعلق به جنس Prunus
خواص روغن های مختلف بر روی پوست

1. روغن نارگیلروغن نارگیل یک روغن خوراکی است که از گوشت نارگیل های بالغ ساخته شده است. در انواع تصفیه شده یا تصفیه نشده موجود است.
روغن نارگیل تصفیه نشده از گوشت نارگیل تازه تهیه می شود. با مواد شیمیایی فرآوری نشده و عطر و طعم نارگیل آن را حفظ می کند.
روغن نارگیل تصفیه شده از گوشت نارگیل خشک شده که به آن کپرا نیز می گویند ، می آید. برای از بین بردن آلاینده ها و همچنین عطر و طعم و مزه های مختلف نارگیل سفید شده و از ب
اگر دنبال یک خوراکی پرخاصیت هستید که هم بسیار لذیذ باشد و هم برای سلامتتان بسیار مفید، به شما قیسی را پیشنهاد میکنیم. قیسی در اطراف دماوند، آمل ،تسوج آذربایجان شرقی فراوان است. البته به برگه زردآلوی خشک شده هم قیسی یا برگه نیز میگویند.
از خواص قیسی در کتابهای طب سنتی و طب قدیم بسیار گفته شده است. این محصول که به نام مشمش در این کتب آمده سرشار از بتاکاروتن و فیبر است. 
اگرچه زردآلو خشک یا همان قیسی و کنسرو زردآلو در طول سال و همیشه در دسترس هستن
10اکتبر

‌میان وعده های سالم و محبوبی نظیر پر زردآلو و پر هلو ، از طرفداران زیادی در میان تمام سنین برخوردار هستند. فواید بی شمار این میوه ها به حفظ سلامت قلب، جلوگیری از سرطان، رشد دندان‌ها و استخوان‌ها و …. کمک می کند. خشک کردن میوه های زردآلو و هلو یکی از روش های نگهداری این میوه هاست که منجر به افزایش زمان ماندگاری آنها می شود. شایان ذکر است همه میوه ها برای خشک کردن مناسب نیستند، اما میوه هایی مثل زردآلو، هلو، آلبالو، آلو و … را می توان خ
مارمالاد نوعی فرآورده کنسروی است که از میوه و شکر تهیه شده و معمولا عاملی مانند ژلاتین برای ژله ای شدن به آن اضافه می‌کنند. در فرهنگ انگلیسی و آمریکایی، مارمالاد اغلب به نوعی کنسرو اطلاق می‌شود که از پرتقال یا سایر انواع مرکبات، زرد آلو، هلو، شلیل و … است.
این واژه اولین بار در سال ۱۴۸۰م به واژه نامه کشور انگلستان وارد شد. اصل این واژه اسپانیایی است و به معنی کنسرو قابل نگهداری است که از میوه تهیه می‌شود. در ادامه قصد داریم طرز تهیه مارمال
درخت زردآلو بومی نواحی چین است و هنوز هم به صورت وحشی در این مناطق می روید. این درخت در اوایل قرن اول میلادی به آسیا و اروپا راه یافت. ارتفاع درخت زردآلو تا 6 متر هم می رسد . برگ های آن مانند قلب نوک تیز و به رنگ سبز روشن مایل به زرد می باشد . گل های زردآلو درشت و به رنگ سفید متمایل به قرمز است . میوه آن گوشتی و زرد رنگ ، با طعمی مطبوع و شیرین بوده که در اواسط تابستان می رسد. هسته زردآلو صاف ، قهوه ای و بیضی شکل است. در داخل هسته مغز آن قرار درد که طعم آ
نبشی پلاستیکی بسته بندی، خرید نبشی پلاستیکی، نبشی پلاستیکی کاشی، نبشی پلی اتیلن، نبشی کارتنی ، نبشی مقوایی ، نبشی پلاستیکی 
فروشگاه تی تاک تولید کننده انواع نبشی بسته  بندی ( نبشی مقوایی - نبشی پلاستیکی 
مناسب برای بسته بندی میوه - پالت - سنگ و ....

برای مشاوره و خرید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۹ می توانید با مهندس محسنی-مدیر بخش فروش تماس بگیرید 
۰۹۱۲۰۵۷۸۹۱۶
۰۹۱۳۷۰۲۸۱۹۶
و یا پیامک بگذارید 
۰۹۳۵۶۹۷۰۲۵۹
مواد لازم شیرینی قلبی مربایی:
آرد  5 پیمانه
شکر 2 پیمانه
کره 1 پیمانه (240 گرم)
تخم مرغ 2 عدد
باترمیلک یا دوغ غلیظ شیرین ¼ پیمانه
بیکینگ پودر 2 قاشق چایخوری
نمک ¼ قاشق مرباخوری
مربای زردآلو  ⅔ پیمانه برای سرو
شکر به میزان دلخواه برای تزئین
رنگ خوراکی به میزان لازم (اختیاری)

ادامه مطلب

مارمالاد نوعی فرآورده کنسروی است که از میوه و شکر تهیه شده و معمولا عاملی مانند ژلاتین برای ژله ای شدن به آن اضافه می‌کنند.
مواد لازم
2 کیلوگرم زرد آلو
500 گرم شکر
2 ورق ژلاتین
دستور العمل‌
زردآلو را از هسته جدا و آن را چرخ کرده و یا درون دستگاه غذاساز بیاندازید.
سپس شکر را روی زردآلو می‌ریزیم و روی حرارت قرار می‌دهیم.
2 تا 3 ساعت بماند تا شکر کمی آب شود.
این مایه را در ظرف لعابی می‌ریزیم و روی حرارت قرار می‌دهیم و گاهی هم می‌زنیم تا مارمال
۱. ترشک برگه زردآلو + کوکو سبزی قالبی و تر تمیز + آب مرغ پرپیاز
۲. کتاب Harry potter & the order of the phoenix 2 رو شروع کردم [دوس دارم کلشو که تموم کردم ورژن انگلیسی اصلی و بی سانسورشم بخونم .. کتابش اصن فازش با فیلمش فرق میکنه برام سواله که اصل کتابش با ترجمش چق فرق داره]
۳. ماسک موی هلث نوشن ـمو اسپری کردم
۱. کتاب Harry potter & the half-blood prince 1 ـو شروع کردم [چق دلم تو اخر کتاب قبلی برا سیریوس گرفت .. مرگش خیلی یجوری بود]
۲. ماکارونی با قارچ خوشمزه [میدونم بنظر داغون میاد ولی روش ترشک زردآلو ریختم خوشمزه شد] + چایی داغ
۳. لول ۱۳۵۲ بازی candy crush soda saga رسیدم .. از طرح پشتش که شکل موزس و از نقاشیاش خوشم میاد
اگر برای مهمانی هایتان به دنبال غذاهای متفاوت و به اصطلاح دهن پر کن هستید که در آن ها هم پلوی مخلوط باشد هم خورش و هم آش و کباب با ما این منو را دنبال کنید .تا مهمانانتان انگشت به دهان بمانند. 

آجیل پلو

آجیل پلو یک پلوی مخلوط و خوش رنگ و لعاب عیانیست که در برخی شهر های آذربایجان و در مهمانی های رسمی شان پخت میشود .

مواد لازم برای 4تا6 نفر
برنج : 500 گرم مرغ بدون استخوان :500 گرم برگه زردآلو : 300 گرم برگه قیسی : 500 گرمخلال بادام : 200 گرم خلال پسته : 200
فقط هوشنگ سیحون میتونست سازنده ‌ی آرامگاه خیام باشه.شعر دیواره رو بده جلال‌الدین همایی انتخاب کنه،ده پایه متقاطع رو برای اشاره به هندسه،گل سنبله رو در اشاره به ریاضیات،و ستاره ‌ی سقف رو برای اشاره به نجوم تعبیه کنه،و حتی درختای زردآلو رو برای تحقق آرزوی خیام که در چهار مقاله ی عروضی اومده!
فروش باغ میوه ، با درختان هلو ،سیب ، زردآلو ، گردو و .. در متراژهای مختلف با سند شش دانگ از 100 متر الی 10000 متر در شهرستان سرسبز شهریار
خرید زمین شما با قیمت منصفانه در شهریار لطفا تماس بگیرید .
فروش زمین -باغ -باغ ویلا - باغچه در قطعات مختلف در حومه غرب تهران شهریار کلیه مناطق زیر ::
بکه (شهریار) - اصیل‌آباد - ترپاق تپه - رنگرز (شهریار) - حصارساتی - سقرچین (شهریار) - قجر تخت‌رستم - قجرآباد - فرارت - قشلاق مهرچین - قلعه نو (شهریار) - کردامیر - یبارک - مهرآذین
آب و هوای این منظقه در زمستان سرد است .

اما در تابستان آب هوایی معتدل و بسیار خوبی دارد .

آب و هوای سرد باعث شده تا درخت هایی مانند زردآلو ،آلو ، هلو ، بادام
، انار ، گردو ، انگور ، پسته و...د راین منطقه به خوبی رشد کنند .

غالب درختان زردآلو است اما سابر درختان سرد سیری  نیز در گوشه و کنار به چشم می خورند .

با ذوب شدن برف ها در قله و دامنه کوه تفتان در اوایل فصل بهار
رودخانه فصلی جان دوباره ایی به خود می گیرد و شادابی و طراوت منطقه را دوچندان می
کند.

آرد 5 پیمانه
شکر 2 پیمانه
کره 1 پیمانه (240 گرم)
تخم مرغ 2 عدد
نمک ¼ قاشق مرباخوری

ادامه مطلب
آرد  5 پیمانه
شکر 2 پیمانه
کره 1 پیمانه (240 گرم)
تخم مرغ 2 عدد
نمک ¼ قاشق مرباخوری

ادامه مطلب
آب و هوای کوشه
آب و هوای این منظقه در زمستان سرد است .

اما در تابستان آب هوایی معتدل و بسیار خوبی دارد .

آب و هوای سرد باعث شده تا درخت هایی مانند زردآلو ،آلو ، هلو ، بادام
، انار ، گردو ، انگور ، پسته و...د راین منطقه به خوبی رشد کنند .

غالب درختان زردآلو است اما سایر درختان سرد سیری  نیز در گوشه و کنار به چشم می خورند .

با ذوب شدن برف ها در قله و دامنه کوه تفتان در اوایل فصل بهار
رودخانه فصلی جان دوباره ایی به خود می گیرد و شادابی و طراوت منطقه را

گاهی اوقات حتی صحبت کردن درباره برخی غذاها هوس انگیز است، آش هم از این دست غذاهاست که حرف زدن درباره آن یا حتی دیدن عکسی از آن، آب از لب و لوچه آدم سرازیر می‌کند.
به گزارش پزشکین به نقل از ایسنا، منطقه همدان، مردم همدان نیز بدجور آش خورند و تا دلتان بخواهد انواع و اقسام آش‌های محلی و سنتی را با بلغور(پتله)، چغندر، زردک، سبزیجات کوهی و محلی، برگ شلغم، قیسی، برگ آلو، برگ زردآلو، شیره، ترشی انگور، باقالا، کدو، گندم، برنج، حبوبات، رشته سوپی
ویتامین E، ماده مغذی که شاید کمتر کسی در کنار دیگر ویتامین‌ها به آن دقت می‌کند اما با این وجود، تأثیرات این ویتامین در بدن بسیار بیشتر و مهم‌تر از دیگر ویتامین‌ها است. وقت آن رسیده است که به طور جدی در مورد ویتامین ای و مواد غذایی که مقادیر مناسبی از آن دارند بحث کنیم. امروز به شما مواد غذایی غنی از ویتامین E را معرفی خواهیم کرد.
چرا ویتامین E بخوریم؟
قبل از هر چیز، باید به خاصیت آنتی اکسیدانی ویتامین E اشاره کرد که سلول‌های بدن را در مقابل خط
بچه که بودم عاشق این فصل بودم ، آلو ها میرسیدن و مامانی برام لواشک میپخت ...کل روز کارم این بود که بیوفتم دنبال آفتاب و لواشک های عزیزمو ببرم زیر آفتاب که زودتر خشک بشن . هنوز رنگ قرمز و طعم ترش شون یادمه ...مامانم اما هیچوقت اهل این کارا نبود ، خیلی افاده ای و ناز نازو بود . همیشه میگفت وای من خسته میشم ، وای من جون ندارم ، اصلا به من چه و ... . من اما عاشق این بودم که پا به پای مامانی لواشک و رب آلو بپزم ، برم باغ میوه و گل گاوزبون بچینم و سیب و زردآلو
یادمه تو دوران فرجه ی امتحان علوم پایه ، بعد ناهار جمع کردن تمرکزم خیلی سخت بود ، پلک‌هام سنگین میشدن و دلم می‌خواست پنجره رو باز کنم و زیر پتو مچاله بشم و حداقل یک ساعت بخوابم . تایم بعد ناهار من همزمان بود با زمانی که آقای باغبون می‌اومد تا کارهای باغچه پشتی که دقیقا رو‌به‌روی پنجره ی اتاق منه رو انجام بده ، صدای آهنگ شاد افغانی اش هم اون قدر بلند بود که من به وضوح می‌شنیدم اش ‌‌. یادمه چند بار با دیدنش از پشت پنجره در حالی که من اینور حسا
صدای شستن بارون و ضربه های آبکی اش روی شیشه و دیوار اتاقم
صدای تیک تاک ساعت دیواری 
صدای شعله های گرم بخاری 
صدای بهم خوردن شاخه درخت زردآلو به شیشه اتاقم
صدای خور و پف پدرم 
صدای نفس کشیدنم توی سکوت اتاق 
صدای موتور کامیون در خیابانی ۱۰۰ متر بالاتر از خانه ی ما
صدای شر شر آب از ناودان خانه ....
اگر برای مهمانی هایتان به دنبال غذاهای متفاوت و به اصطلاح دهن پر کن هستید که در آن ها هم پلوی مخلوط باشد هم خورش و هم آش و کباب با ما این منو را دنبال کنید .تا مهمانانتان انگشت به دهان بمانند.
آجیل پلو
آجیل پلو یک پلوی مخلوط و خوش رنگ و لعاب عیانیست که در برخی شهر های آذربایجان و در مهمانی های رسمی شان پخت میشود .

مواد لازم برای 4تا6 نفر
برنج : 500 گرممرغ بدون استخوان :500 گرمبرگه زردآلو : 300 گرمبرگه قیسی : 500 گرمخلال بادام : 200 گرمخلال پسته : 200 گرمزرشک
دستگاه هسته گیر میوه برای هسته گیری میوه های درشته دانه مانند هلو ، زردآلو ، سیب ، آلو قیصی استفاده می شود.خطوط تولید میوه خشک، کمپوت های میوه و … می توانند این دستگاه را به کار گیرند.دستگاه هسته گیر میوه در خط تولید میوه خشک و چیپس میوه مورد استفاده قرار میگیرد.این دستگاه پنوماتیک بوده و باید توسط اپراتور به کار گرفته شود
برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ و کامل / لطفا بر روی آن کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا تماس بگیرید
تلفن :
مروزه خواص اکثر مواد خوراکی مشخص شده است و ثابت شده که با
استفاده از این مواد خوراکی می‌توان از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری کرد.
متاسفانه امروزه سرطان بسیار شایع شده است. تحقیقات نشان می‎دهد که با افزودن خوراکی های ضد سرطان به رژیم غذایی می‌توان تا حد چشمگیری از سرطانی شدن سلول‌ها جلوگیری کرد.
هسته زردآلو
به گزارش مجله دلتا؛
هسته زردآلو حاوی ماده لتریل است که ویتامین B17 نیز نامیده می‌شود. لتریل
با سلول‌های سرطانی می‌جنگد و نابودشا
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا «حمید غیاثی» سه شنبه ۹ اردیبهشت افزود: براساس اعلام سازمان هواشناسی، تماشایی بارش بارش با حجم بیشتری در چهارشنبه هفته ساری (۱۰ اردیبهشت ماه) خواهیم حیات. وی اظهار کرد: بنابراین به تمامی فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دهیاران و تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران شرایط هشدار و آماده باش اخبار شده و آمادگی کامل در بکلی استان وجود دارد. غیاثی اظهار کرد: داده ها اولیه حاکی از ابراز خسارت پس از تگرگ و بارش

این مسأله اتفاقی نیست که بیشتر مردمی که در نواحی گرم دنیا هستند، غذا‌های ادویه‌دار زیاد می‌خورند. مقدار متعادل از ادویه‌هایی مثل زنجبیل تازه، فلفل قرمز، کاین و فلفل سیاه در ابتدا شما را گرم می‌کنند، اما در واقع به خنک‌شدن‌تان کمک می‌کنند. مقداری فلفل قرمز به ماهی بریان‌شده یا آبی که مرغ را در آن می‌خوابانید، اضافه کنید یا با زنجبیل تازه رنده‌شده، روغن کنجد، سویا و سرکه سفید، سرکه خنک‌کننده درست کنید.

میوه‌های تابستانی به تنوع
من آدم قسمت کردن خوراکی‌هام با دیگران نیستم. انسان و حیوان فرقی نمی‌کند. من دوست دارم هر چی می‌خورم فقط خودم بخورم و هر کی هوس کرده برود مثل من زحمت بکشد و پیدا کند. خب مهم نیست این خودخواهی من از کجا سرچشمه می‌گیرد. حوصله جنگیدن با این یکی رفتار و تغییر را هم ندارم. مثل این بچه‌هایی که والدین چپ و راست بهشان گیر داده و سرخورده شده‌اند، منِ منم از این همه گیری که هر روز بهش می‌دهم خسته است! درمان افسردگی، شکستن الگوهای اعتیاد به عشق، چالش‌ه
دستگاه هسته گیر میوه برای هسته گیری میوه های درشته دانه مانند هلو ، زردآلو ، سیب ، آلو قیصی استفاده می شود.خطوط تولید میوه خشک، کمپوت های میوه و … می توانند این دستگاه را به کار گیرند.دستگاه هسته گیر میوه در خط تولید میوه خشک و چیپس میوه مورد استفاده قرار میگیرد.این دستگاه پنوماتیک بوده و باید توسط اپراتور به کار گرفته شود

تلفن :
خورش آلو Masma یکی از خورش های خوشمزه استان گیلان است. یکی از خورش های سنتی استان است که طعم ترش و شیرینی دارد. از مرغ ، بادمجان و رب انار نیز در این ظرف استفاده می شود. این ایده خوبی برای کسانی است که غذاهای گوشتی را دوست دارند. آلو یکی از آن دسته از غذاهایی است که می تواند غذاهای متفاوت و خوشمزه ای ایجاد کند. از جمله: خورش آلو ، خورش برگ زردآلو ، خورش آلو ، خورش آلو سیاه و ترش آلو. هر استان طبق سلیقه خود به نوعی از این غذا در ترکیب خود استفاده می کند.
 من آدمِ دلتَنگی هستم، ازون دلتنگا که یادشون نمیره آدمارو، ازونا که لیستِ مخاطبین گوشیشون پٌر از شمارَست، شماره ی آدمایی که شاید یه بار اتفاقی دیدمشونو دیگه هرگز تکرار نشدن ...
 من آدمِ دلتنگی هستم، من حتی دلم واسه اون راننده ی پیر که پارسال بِهِم زردآلو داد تنگ شده یا اون خانومه که روزِ درختکاری تو پارک باهم درباره ی محیط زیست حرف زدیم حتی واسه اون دختره که ازم بدش میومد و همیشه پشت سرم حرف میزد !..
 من آدمِ دلتنگی هستم و دلتَنگیام یه روزا او
به گزارش گهرانلاین مدیرجهادکشاورزی شهرستان دورود به صداوسیمای استان اعلام کردند:
سطح کل باغات زردآلودراستان لرستان ۳۰۴۵هکتاراست که ۲۶۹۰هکتارآن بارور می باشدو شهرستان دورود به تنهایی ۱۴۴۶هکتارآن رابه خود اختصاص داده است وازاین میزان۱۲۷۵ هکتارآن بارورو۱۷۱هکتارغیرباروراست.
ازکل باغات زردآلوی شهرستان دورود۷۷۰هکتار در روستای مروک و ۱۶۰ هکتاردر روستای دوخواهران متمرکزشده است.
توضیح اینکه تولیدکل زردآلوی شهرستان۱۹۰۰۰تن می باشد و میانگ
دستگاه هسته گیر میوه برای هسته گیری میوه های درشته دانه مانند هلو ، زردآلو ، سیب ، آلو قیصی استفاده می شود.خطوط تولید میوه خشک، کمپوت های میوه و … می توانند این دستگاه را به کار گیرند.دستگاه هسته گیر میوه در خط تولید میوه خشک و چیپس میوه مورد استفاده قرار میگیرد.این دستگاه پنوماتیک بوده و باید توسط اپراتور به کار گرفته شود

تلفن : 4-0263472
داستانی که شیوه چگونه کار کردن قانون جذب و جهان هستی را به شما نشان می دهد

راهزنی در مسافرخانه ای غذا میخورد که زنبوری آمد و دور لیوان نوشیدنی اش چرخ زد. راهزن با حرکت سریع دستش زنبور را روی میز پرت کرد، بعد خواست با مشت روی حشره بکوبد و لهش کند، اما ناگهان تغییر عقیده داد. فکر کرد که موجودات زنده زیادی را این چنین به نیستی کشانده است، پس این زنبور بیچاره می تواند راهش را بگیرد و برود. زنبور فهمید که آن دور و بر جای امنی نیست، و به هر زحمتی بو
سلام ودرود!
جواب پرسشهای« فعالیت های نوشتاری » درس 16 فارسی هفتم
1.ترکیب های وصفی : احساس خوب ، افرادسرشناس ، صدای بلند
ترکیب های اضافی : درخت بلوط ، مربای زردآلو ، اسم من
2-اطمینان ، مسئله ، قصص ، متوجه

3-شناسنامه ما  : نهاد       عمرحقیقی : مفعول
فرصت های خوب وعزیز : نهاد
دانش آموزان : نهاد           شهیدرجایی : مفعول
آفتاب : نهاد        بر: حرف اضافه      گل ها وسبزه ها : متمم
4-  خواهند ایستاد  ، خواهدآمد ،خواهندپرسید ، خواهدگفت

شناسه ملک : 3444
1000 متر باغ با درختان مئمر عالی و متنوع ( زردآلو ،گوجه سبر ،شاه توت ،بادام و ... )150 متر ویلای تکخوابپذیرایی بزرگ و پنجره های دو جدارهمحوطه سازی کلی و تماما دیوارها  تا ارتفاع 3 متری سنگ شدهنورپردازی شده 22 متر بر نمای سنگاستخر همراه تصفیه خانه40 متر سرایداریآب با کنتوربرق مصرفیملک دو کله می باشدقولنامه از سند مادر معتبر
تماس با کارشناس فروش آقای حقیقت : 09900132165
این ملک به صورت تکمیل تا قبل از عید با این قیمت به فروش میرسد
تصاویر
8 . ماسک صورت آووکادو برای از بین بردن سلول های مرده پوست
مواد واجب :

یک آووکادو نرم و رسیده
2 قاشق غذا خوری آب پرتقال تازه
1 قاشق چای خوری عسل ارگانیک
2 یا این که 3 قطره روغن بابونه
روش تنظیم و طریقه به کار گیری :

آووکادو و آب پرتقال نو را به همراه عسل و روغن بابونه خوب ترکیب نمایید , این ماسک را بر روی پوست صورت بمالید و بعداز 20 دقیقه صورت خویش را با آب ولرم بشویید .

9 . ماسک صورت آووکادو و اسپیرولینا برای انواع پوست
مواد حتمی :

یک قاشق غذاخوری
کافه سنترال، کافهٔ مشهور و تاریخی وین، بهترین جایی بود که مسافر خسته‌ای می‌توانست در یک شب سرد به آن قدم بگذارد. گرما و نور و زیبایی ستون‌ها و طاق‌ها و شکوه زمینی و ساده‌اش حالم را خوش کرده بود. و از همهٔ این‌ها بیشتر کرپ با مربّای زردآلو و قهوه و براونی داغ با بستنی وانیلی. حدود یک سال می‌شد که بابا را ندیده بودم. هر دو برای این دیدار به زحمت افتاده بودیم، او خیلی بیشتر از من. گل می‌گفتیم و گل می‌شنفتیم و روبه‌روی میزمان یک پیرمرد ک
هرگز معجزه میوه ها برای سلامتی و برای تقویت چشمانتان را فراموش نکنید.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از مدیک.رو، بسیاری از عوامل غذایی علل افت میزان بینایی در انسان ها است. شما باید رژیم خود را به گونه ای تغییر دهید که بدن مواد مفید را دریافت کند و از قدرت بازسازی و پشتیبانی از بینایی، بدون عینک و لنز بهره مند گردید.

از جمله این میوه ها: زردآلو، مرکبات، هلو، موز، کیوی، پاپایا، آناناس، هویج برای سلامتی چشم بسیار مفید است.
درست است، تنها یک بار مص
پاورپوینت استان آذربایجان شرقی فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 26حجم فایل: 4836قیمت: 10000 تومانبخشی از متن:آذربایجان شرقی از شمال با کشورهای آذربایجان و ارمنستان، از غرب و جنوب غرب با استان آذربایجان غربی، از شرق با استان اردبیل و از جنوب با زنجان، همجوار است. رود مرزی و خروشان ارس و ارتفاعات سهند از مشهورترین مظاهر طبیعی این استان هستند. باغ‌های گردو، بادام، انجیر، انگور، زردآلو و سنجد در نقاط مختلف استان دیده می‌شود.ف

آرد  5 پیمانه
شکر 2 پیمانه
کره 1 پیمانه (240 گرم)
تخم مرغ 2 عدد
نمک ¼ قاشق مرباخوری

ادامه مطلب

آرد  5 پیمانه
شکر 2 پیمانه
کره 1 پیمانه (240 گرم)
تخم مرغ 2 عدد
نمک ¼ قاشق مرباخوری

ادامه مطلب
 کتاب گویا - فارسی اول دبستان

کتاب گویا - فارسی اول دبستان 
فایل صوتی اول ابتدایی

کتاب گویای فارسی اول ابتدایی به‌صورت درس به درس برای شما عزیزان آماده دانلود می‌باشد.

کتاب گویای فارسی اول دبستان به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با گوش دادن به فایل‌های صوتی کتاب، روان‌خوانی خود را تقویت نما‌یند. این مجموعه شامل تمامی متن‌های کتاب ازجمله شعر و متن می‌باشد و شما می‌توانید ضمن دریافت آن، متن کتاب را هم‌زمان با گوش دادن به فایل صوتی
فکر می کنم از تنفرِ متفاوتم نسبت به دوره پهلوی قبلا نوشته بودم.اگر از چرایش بگذرم ؛ باید بگویم مخصوصا به شخص محمدرضا پهلوی هم نقد های فراوان دارم. اما به هر حال او‌ کسی بود که این شاه و‌ شاهزاده های عرب در استقبال از او ؛ قِرِ کمر میدادند ویا وقتی به انگلیس میرفت ؛ کابینه دولت و خانواده سلطنتی بریتانیا برای او زانو خم می کردند.در دوره پهلوی ما فقط از دیکتاتوری و نبود آزادی سیاسی و‌ دخالت بیگانگان رنج می بردیم.یعنی از جهات اقتصاد ، دین ، آزا
آجیل و خشکبار جزو بخشی از صادرات موفق کشور عزیزمان ایران است و خشکبار های ایرانی مرغوب بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. در بین آجیل و خشکبار ایرانی، صادرات برخی بسیار بیشتر و سود آورتر است که مثلا در بین آنها پسته، جزو دوست داشتنی ترین آجیل ها در بین مردم ایران و دنیاست.
آجیل و خشکبار به مناسبت های مختلف در ایران مورد استفاده قرار می گیرند و تنوع خشکبار، موجب شده تا مردم بتوانند بهترین و مناسب ترین محصول را انتخاب نمایند.
مردم ایران علاقه
مواد لازم برای تهیه شیر برنج کشمش

600 میلی لیترشیر85 گرم کشمش85گرم برنجشیربرنج طرز تهیه شیر برنج کشمش :
1- شیر برنج یکی از دسرهای مدرن و خوشمزه است که میتوانید برای صبحانه و یا میان وعده آن را میل نمایید .
2- برای درست کردن این دسر بهتر است برنج را از شب قبل خوب شسته و بگذارید خیس بماند .
3- برنج خیس خورده را به همراه شیر در قابلمه ای ریخته و روی شعله گاز قرار دهید تا برنج پخته شود .
4 - زمانی که برنج شروع به جوشیدن کرد ، کشمش را اضافه کرده و بگذارید تا
صبح پس از بیدار شدن 1 لیوان آب گرم با لیمو قبل از صبحانه بنوشید
هر وعده غذا را با سالاد یا سبزیجات خام یا میوه شروع کنید
مصرف میوه های تازه مانند پرتقال، گریپ فروت، نارنگی و انگور
مصرف میوه خشک، به خصوص آلو
مصرف سبزیجات، مانند کرفس، شاهی، کلم و اسفناج
مصرف لوبیا، عدس
به پیاده روی طولانی (اینکه مسیر توالت را چند دفعه طی کنید) بروید.
نصف فنجان میوه ی خشک مانند زردآلو یا آلو با یک فنجان آب در فر گرم کنید تا اندازه ای که میوه ها نرم شوند و قبل از صبح

روغن ها در لوازم آرایشی
نخستین شیرین کننده ها در تاریخ مواد آرایشی ، چربی های حیوانی و روغن های گیاهی بودند که به طور طبیعی اتفاق می افتاد. این کارها باعث تسکین دهنده و صاف کننده پوست و اثرات نظافت روی موهای سر و ریش می شود. در اکثر موارد ، مشکلات بو بو علاقه روغنهای حاصل از ماهی را محدود می کرد. با افزایش روز افزون کاربران و درک روز افزون فن آوری این مواد ، کوتاه آمدن چربی ها و روغن های طبیعی به چند روش بر طرف شد: (الف) افزایش ثبات از طریق استفا
خواص شاهدانه تا راهکارهایی برای کم‎خونی را در این مطلب کوتاه بخوانید.

شاهدانه برای لاغری
شاهدانه، یکی از مغذی ترین دانه های جهان است و منبع کامل نشاسته، چربی های اشباع شده، کلسیم و فیبر است.
مصرف شاهدانه هنگام صبح و در وعده صبحانه، باعث احساس سیری طولانی طی روز در شما خواهد شد.
شاهدانه برای شکمی که مدام به قاروقور می‎افتد، فوق العاده است.
۵ ماده خوراکی که سبب شادی می‎شود:
موز: هم انرژی ، هم شادی
ماهی: ضد افسردگی
شکلات: تلخ بهتر است
ماست و شی
جلوگیری از عرق کردن دست ها 

به مدت 1 هفته هر روز، دستانتان را در یک ظرف از دم کرده چای سیاه ( به طور کامل ) فرو برده و 30 دقیقه فرصت دهید و یا چای کیسه ای خیس را در دستان خود نگه دارید. 

.............................................................................................................................................................
برای دفع سنگ کلیه
عسل ( 30 گرم ) را با آب ترب سیاه ( 200 گرم ) یا آب شلغم و مقداری آبلیمو ترکیب و به صورت روزانه میل کنید.
این ترفند حتی از پرتودرمانی هم قوی تر عمل می کند.
.........................
دانلود آهنگ شاد محلی یار یار حسن محمد حسینی + متن و کیفیت
ترانه زیبا . شاد و محلی یار یار با صدای حسن محمد حسینی از جاز موزیک بشنوید
Exclusive Song: Hasan Mohammad | Yar Yar With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir

متن موزیک یار یار حسن محمد حسینی :
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
یار یار یار یار کیجا قربت کرده نخرده ناهار یارای سرت تویه بالم آهو نشونه ♬♫♪
یار ای سرت تویه بالم آهو نشونه یاردرخت سیب و زرد آلو نشونه ♬♫♪
یار درخت سیب و زردآلو و سنبل یارکیجا عاشق دوه این خرمه گل یار ♬♫
طرز قرمز رنگ کردن لب با برگهای گل رزماسک خانگی قرمز‌رنگ کردن لب1- برای قرمز رنگ کردن لب ها آب لیمو و پاره ای وازلین را با هم ادغام فرمائید و در زمان شب روی لبها قراردهید. در حین تعدادی شب به طور مکرر انجام دهید.
بهترین مارک رژلب
2- ماست بی آلایش با لیمو به پر‌نور شدن و قرمزی رنگ لب یاری می‌کند همینطور می‌توانید تنها چندقطره آب لیمو بزنید فارغ از ماست.
3- شیر سرد و پاره ای پودر زردچوبه خط مش بسیار نیکی برای پر‌نور کردنشان میباشد! صرفا مقداری پود
وقتی که شما می پرسید که آیا این چیز برای پرنده ی من بی خطر است یا نه ، تا زمانی که شما به قطعیت نرسیدید ، این بهترین گزینه در مقابل استفاده کردن از آن است.نظر من این است وقتی در شک هستید کاری را انجام ندهید .میوه برای طوطی شما فوق العاده است اما دانه ها باعث سردرگمی زیادی هستند چون تعدادی از آنها مضرند . اینجا لیستی تهیه شده که شما می توانید به عنوان راهنما از آن استفاده کنید .
❌دانه های خطرناک :
دانه های سیب ؛ هسته گیلاس ، هلو ، آلو ، گلابی ، زردآ
سال 99 با شیوع گسترده کرونا و قرنطینه خانگی مردم در سراسر کشور آغاز شد. آیینه ورزان هم بهار خلوط و کم سرو صدایی را آغاز نموده است. اما باغات این روستا بی اعتنا به شرایط جاری از خواب زمستانی بیدار شده و غنچه ها یکی پس از دیگری روی شاخه ها قدیمی و جوانه های جدید درختان نشسته است.
از این بین غنچه های نوعی زردآلو جلوتر از بقیه درختان به گل های سفید رنگ تبدیل شده و باغداران و صاحبان باغات و باغ ویلاها را خوشحال و امیدوار نموده است. بعد از آن درختان گی
تو یه دنیای موازی الان یک اجلاس بین‌المللی تشکیل شده برای حفظ زمین و اینکه چطور با گرم‌تر شدن زمین مقابله کنیم. همه کشورها شرکت میکنند. تو سالن‌ها که همدیگه رو می‌بیینن دست میدن و روبوسی میکنن. یکیشون میگه: راستی تشریف بیارین کشور ما! با خانوم بچه‌ها! اون یکی جواب میده: ای بابا ما که زیاد مزاحم شدیم حالا دیگه نوبت شماست. بعد میخندن و دست میندازن دور گردن هم و سلفی میگیرن. بعدم میفرستنش تو گروه سران همه کشورها و نخست وزیر یک کشور دیگه میگه ای
میتونم بگم دقیقا چهار ماه شد‌.لجاجت را با لجاجت نباید جواب داد.این که چه شد موقتی کنار گذاشتمش بماند.اما دیدم این زندگی لجباز بی الکل و با الکل آنچنان تفاوتی ندارد.این هم یک امر مضر دیگر است که آدمی در آن اصرار به لجاجت دارد.گفتم تفاوتی ندارد ؟ بدون شک بی مایه هم نیست.آن هم برای جنسی مانند من.مگر گرمی مستی در کنار شعله های آتش چوب زردآلو ، در آن اتاق ساکت اما پر از نفیر آتش و‌ ناله چوب به هنگام آن شب های سرد برایم همتا دارد ؟مگر بانگ سگ های صح
روستای
زشک در فاصله 20کیلومتری از شهر مشهد و در امتداد جنوب شرقی رشته کوه های بینالود
قرار گرفته است. روستای زشک به دلیل دارار بودن آب وهوایی معتدل و چشم اندازهایی
زیبا با مجموعه ای از چشمه سارها ، درختان زیبا و باغ های سرسبز و محیطی با زیبایی
طبیعی ، بین بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی محبوببت فراوانی دارد. به علت وجود
آب کافی و هوایی مطبوع در روستای زشک ، کشت انواع میوه و سبزیجات در این منطقه
انجام می شود. روستایی پراز باغ گیلاس ، زردآلو ،
روستای
روستای
معلومه؟
معلومه که گلابیه داره دستاشو می‌کشه به سمت بالا تا برسه به زردآلو و بتونه بغلش کنه؟
معلومه که لپای اون از خجالت این سرخ شده و این از عشق اون سبز؟
اگر از بهار یه چیزش رو دوست داشته باشم، همین جوونه‌هان. همین کوچولوهایی که دارن آروم‌آروم بزرگ می‌‌شن، دوباره زنده می‌شن، دوباره سبز می‌شن.
آخرین بار که رفتیم خونه میلیحه خانوم و حاج‌آقا، اواخر بهار یا اوایل تابستون بود به گمونم. خودم درست یادم نیست، ولی می‌گن که حاج‌آقا به من می‌گفت
انواع ماسک برای پوست نرمال کدامند؟

ماسک نعناع:مقداری نعناع تازه را له کرده و یک قاشق سوپخوری روغن بادام شیرین به آن اضافه کنیدتا بصورت خمیردرآید بعد روی تمام صورت قرار داده پس از نیم ساعت با آب ولرم شسته و بعد کمی گلاب بصورت بمالید سپس از کرم تقویتی استفاده کنید ماسک گیلاس:گیلاس حاوی ویتامین های زیادی است آن را به تنهایی له کرده روی تمام پوست به مدت نیم ساعت قرار دهید سپس با آب ولرم شسته و کمی گلاب بزنید.

ماسک زردآلو:دو عدد زردآلوی رسی
باغلار باغی تبریزپارک تفریحیِ باغلارباغی که در سال ۱۳۷۳ در تبریز بهره برداری شد , کماکان یک کدام از مطرح ترین گروه های تفریحی کشور ایران به حساب آورده می شود .

پیش از ساخت و راه‌ اندازی بوستان و تیم تفریحی باغلارباغی , تمام زمین ‌های این ناحیه دربرگیرنده باغ ها بهم پیوسته ناحیه چلبی و گلکار تبریز بود , باغاتی پهناور با انبوه طبیعت میوه بویژه زردآلو , در ده سال هفتاد شمسی گروه خدماتی تفریحی باغلارباغی میان باغ ها گستر
صابون روشن کننده و لایه بردار بیز
ترکیبات:تالو صنعتی، اسید چرب نارگیل، هیدروکسید سدیم، عصاره گیاهی بیربری، اسید چرب هسته خرما، اسید لاکتیک، روغن کرچک، موم زنبور عسل، وازلین، پودر هسته زردآلو، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، لانولین، ویتامینC ، اتیلن دی آمین تترا استیک اسید، بوتیل هیدروکسی تولوئن، سدیم کلراید، آب دیونیزهموارد مصرف:بیشتر لک ها در معرض نور آفتاب در قسمت هایی مثل صورت، گردن، ساعد و پشت دست ها ایجاد می شوند. این لک های پوستی در
دیشب که داشتم اتاقم را مرتب می‌کردم، تونیک نارنجیم را پشت کیف و جعبه‌های کفش پیدا کردم. حوالی ساعت نه بود شاید هم ده. از رخت‌آویز سر خورده بود و افتاده‌بود ته کمد. توی جیبِ کوچکش، یک هسته‌ی زردآلو بود. پلی لیست تازه رفته بود روی آهنگ‌های خارجی. لای پنجره باز بود و پرده‌ را انداخته‌بودم. شرجی می‌ریخت به اتاق و پنکه سقفی بیهوده می‌دوید. داشتم [ناتالیا لافورکاده] گوش می‌کردم و لابلای آویختن و تا زدن لباس‌ها، سرم را تکانکی می‌دادم و غرق مو
اهالی و صاحبان باغات در آیینه ورزان متنوع ترین میوه ها را در فصل تابستان برداشت می کنند. ابتدا گیلاس و زردآلو بعد آلبالو بعد از آن انواع آلو و سپس سیب گلاب از برداشتهای مردم در این روستاست. آخرین میوه ها در فصل تابستان، انواع هلو، شابلون، شلیل، و گلابی، و دیگر میوه های سردسیری است. تمام میوه ها از بهترین کیفیت برخوردار است و عمدتا صاحبان باغات برای مصرف خودشان از این میوه ها استفاده می کنند. اندکی هم از برخی باغات بزرگ به میدان میوه تره بار آب
نام آفت های درختان میوه
آفات درختان میوه بسیار زیاد است ولی ما سعی می کنیم چند نمونه از آنها را در این مقاله بیان کنیم .درختان مثمر شامل درختانی است که میوه می دهند مثل هلو، گیلاس، سیب، زردآلو، گلابی، گردو .درختان مثمر برای بهره برداری و دارای صرفه اقتصادی است. آفات های درختان میوه مثمر با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی و کود و نوع کشت و … متفاوت است. آفت و بیماری درختان نسبت به محصولات دیگر کشاورزی متفاوت است. و برخی از حشرات برای رشد و نمو
خبر کاهش قیمت میوه!
براساس اخباراتی که با
مصاحبه با آقای مصطفی دارایی نژاد منتشر شده است درسال
جاری، انواع میوه‌ها و صیفی جات بسیار زیاد تولید می شوند که از این رو پیش بینی
می‌شود  نرخ ها در ماه جاری و ماه آینده تا
۴۰ درصد کمتر شود.
از جمله میوه هایی که قیمت آن ها به دلیل تولید خوب کاهش یافته است
گیلاس، هلو، شلیل، گوجه سبز، زردآلو، آلبالو، هندوانه، ازگیل، شبرنگ، توت فرنگی و
... هستند که تقریبا 20 الی 40 درصد کاهش قیمت داشته اند. دقت داشته باشید م
پک های پذیرایی آماده ایپک در البرز
پک های پذیرایی آماده ایپک در البرز به منظور پذیرایی از میهمانیها و مراسم شما عزیزان تهیه و تولید شده اند .
اگر می خواهید سبک جدیدی از پذیرایی از میهمانان و مراسمات خود را تجربه کنید بهتر است در خانه و فقط با زدن چند کلیک ساده هر چه که نیاز دارید را سفارش دهید .
مجموعه ایپک با تولید بسته های پذیرایی و پک های پذیرایی آماده به شما در زمینه پذیرایی مراسمات خود ( مراسم ترحیم ، همایش ، سمینار ، دفاعیه پایان نامه ، تو
اگر شما هم جزو افرادی هستید که پا به سن گذاشته اید و هنوز به فکر پرهیز غذایی، ورزش کردن، ترک سیگار، کاهش استرس و … نیفتاده اید، پس باید خودتان را باید برای افزایش فشار خون و مشکلات ناشی از آن آماده کنید.
به جرئت می توان گفت که بیش از نیمی از مردم بدون آنکه خودشان بدانند دچار فشار خون بالا شده اند، بیماری فشار خون بالا را قاتل بی صدا می نامند به دلیل آنکه علائمی انحصاری برای خودش ندارد.
در زیر شما را با ۶ روش برای پیشگیری و کنترل فشار خون بالا آش
وقتی صحبت از فصل بهار می شود نا خودآگاه به یاد گل ها و سر سبزی طبیعی میافتیم! استفاده از عطر و رایحه گل ها و گیاهان بهاری کاربرد خیلی زیادی در تولید عطر و ادکلن مخصوص به فصل بهار داره و میشه گفت این رایحه ها جز پرطرفدارترین رایحه هایی هستند که هم آقایون و هم خانوم ها دوست دارند در فصل بهاراستفاده کنند. 
اگر شما هم به عطرهایی با رایحه بهاری و باطراوت علاقه مند هستید پیشننهاد میکنیم با جدیدترین عطرهایی که برای بهار 2019 و 98 هستند آشنا شوید.
عطر M

خشکبار به محصولاتی گفته می شود که برای افزایش مدت زمان نگهداری آن ها طی فرآیندهای خاصی خشک می شوند. این خشک کردن علاوه بر افزایش زمان ماندگاری آن ها مزایای فراوانی را برای این محصولات به همراه دارد و این علت خواص خشکبار است. برخی از مزیت های خشکبار جلوگیری از خرابی و فساد آن ها، بسته بندی راحت تر به دلیل پایین آمدن وزن و حجم محصول و در نهایت انتقال و جابجایی راحت تر این محصولات است. قیمت خشکبار در فروشگاه اینترنتی برادران حسینی بسیار مناسب
کشت پنبه در شمال کشور
در مصاحبه خبری دولت با علی موسی خانی  در روز ۱۳۹۸/۴/۷ گفت: که بالارفتن نرخ پنبه که توسط شورای اقتصادی تعیین شده است، خسارت به سایر محصولات کشاورزی مربوط به سیل هایی است که اواخر آمد باعث شد کشاورزان پنبه را جایگزین کنند. موسی خانی گفت:: «در سال جاری کشاورزان گلستان با جهاد کشاورزی  را برای نوزده هزار هکتار قرارداد می کنند و این سطح قرارداد شانزده هزار هکتار از این سطح سبز میباشد.
در گذشته، گلستان به علت تولید فراوان پنبه
باغ ویلا 10000 متر سنددار - کوهسار کردان

نوع کاربری
کشاورزی

متراژ
۱۰,۰۰۰
باغ ویلای 10 هزار متری دارای سند با امکانات زیر به فروش می‌رسد:600 اصله درخت مثمر(آلبالو، گیلاس، گردو، زردآلو)سیستم آبیاری قطره‌اییک استخر 120 مترییک استخر 200 مترییک استخر ورودی آبتجهیزات کامل باغبانیمخازن ذخیره آب و سوختبرق سه فاز و تک فاز70 متر ویلای مبله کنار رودخانه
واحد سرایداری با دستشویی و حمامسند و پایان کار
قیمت: 3 میلیارد تومان____________________________@@ املاک برتر - نبش دو
به گزارش : مجله اینترنتی سوبول
جوک باحال  و خنده دار
سه تا برادر می خواستن مرغداری بزننیکی شون لجباز بودهبهش می گن: تو شریک نیستی!میگه: به ارواح عمه اگه شریکم نکنین پرورش روباه میزنم بغلش
جوک جدید
زن و شوهر دعواشون میشه زن زنگ می زنه به مادرش میگهمامان من میخوام چند روز بیا م خونه تون وشوهرم را تنبیه کنم.مادر میگه نه دخترم این شوهرت نیاز به یک تنبیه بزرگتر داره!!من میام خونه تون !!!!
جوک های خنده دار
میدونی دردناک ترین مرگ رو توی تاریخ کی داشت؟پس
خشکبار یا خشکه بار یا میوه خشک به میوه هاى خشک شده و برخى مغز دانه ها گفته مى شود. خشکبار جزو آجیل حساب نمى شود. هدف عمده خشک کردن ماده غذایى، افزایش ماندگارى محصول نهایى است.
میوه هایى از جنس پاییز خشک و دلچسب!
خشکبار یا خشکه بار یا میوه خشک به میوه هاى خشک شده و برخى مغز دانه ها گفته مى شود. مغز دانه هایى مانند پسته، بادام، فندق، گردو خشک و میوه هاى خشک مانند کشمش، کشمش سبز، کشمش سبز تیزابى، برگه آلو بخارا، قیسى خشک، برگه هلو، برگه زردآلو، بر
فرآیند خشک کردن میوه در اصل، روشی مناسب برای محافظت از طعم میوه است. گاهی اوقات میوه خشک شده نسبت به نوع تازه آن به دلیل طعم بهتر، برتری دارد. برخی میوه ها در برخی از فصول سال فراوان تر از دیگر میوه ها هستند . در صورت تمایل به استفاده از میوه ها در فصول مختلف سال لازم است میوه ها را خشک کرده و از آن استفاده کنید .
روش خشک کردن میوه ها بهترین راه برای خراب نشدن میوه های اضافی است . میوه خشک ترد و شیرین و نوعی آب نبات طبیعی است و مواد مغذی موجود در آن
کردستان پیشتاز در تولید توت فرنگی
دادور سهرابی طبق گزارش موج کردستان روز پنج شنبه در دومین جشنواره توت فرنگی کردستان گفت که این استان سه هزارو چهارصد هکتار توت فرنگی و هزارو هشتصد هکتار در سنندج دارد. .رئیس جهاد سنندج اعلام کرد: سیزده هزار کشاورز و هفده هزار بهره بردار در زمینه تولید توت فرنگی در استان کار می کنند.
سهرابی ادامه داد: رقم متوسط ​​برای هر اپراتور دوهزار متر مربع است و به طور متوسط ​چهارده الی پانزده تن توت فرنگی در هر هکتار تو
انواع مشاغل پرسود 2019

تجربه در شغل دوم
خانم پرستار تولید کننده میوه خشک گفت: در یکی از بیمارستاهای تهران پرستار هستم و از شغل پرستاری با وجود خستگی فراوان لذت می‌برم زیرا خدمت رسانی به مردم خودش یک نوع عبادت است. با خرید یک دستگاه میوه خشک‌کن و راه‌اندازی کارگاهی کوچک که در زیرزمین خانه‌مان ایجاد کرده‌ام، میوه‌هایی مانند سیب، زردآلو، انجیر، هلو، لواشک، انگور، کشمش، گلابی و همه میوه جات که می‌توان خشک کرد، در دستگاه خشک کرده و در بسته‌
"بِسم ربِ الشُهدا و الصِدیقین و الصابِرین"

-خونده بودم که یکی از شاگرداشون میگفت : تو چندسالی که دکتر رو میشناختم، بیش از دو دست کت و شلوار و یک کاپشن تن ایشون ندیدم. روزی که پژوهشگر نمونه شده بودند بهشون گفتم فردا دیگه یه کت و شلوار بپوشید...فردا دیدمشون گفتند اینم کت و شلوار.کتشون یک رنگ و شلوارشون یک رنگ دیگه بود.
(شهید مجید شهریاری_محل دفن : حیاط امامزاده صالح(ع) در تهران)
ما معمولا افراد رو با لباس و ظاهرشون میسنجیم ولی اینکار درست نیست...

بسیاری از گیاهان ضمن سنتز مواد مغذی مورد نیاز انسان مانند قندها،چربی ها و پروتئیت ها مقادیری مواد مضد و سمی با خواص فیزیکی یا شیمیایی و بیولوژیکی مختلف نیز سنتز می کنند که مصرف آن ها موجب اختلالات مختلف و گاهی مرگ و میر انسان می شوند که مهم ترین این مواد عبارتند از:
موادی که مانع از اثر آنزیم های گوارشی می شوند

از میان این ترکیبات موادی که مانع از اثر آنزیم های گوارشی مؤثر بر روی پروتئین ها (پروتئاز) می شوند. دارای اهمیت بیشتری هستند. این ت
گرانولاگرانولا پر از میوه های خشک، مغزها و دانه ها می باشد. این غذا را نباید به کودکان زیر یک سال بدهید (شیره افرا برای آن ها مناسب نمی باشد). این برش ها بدون مغزها هم خوشمزه هستند بنابراین فقط لازم است مغزها را برای کودکانی که به آن ها حساسیت دارند حذف کنید.
مواد لازم: ۶ قاشق غذاخوری کره، به علاوه مقداری کره برای چرب کردن۳ قاشق غذاخوری شیره افرا۳ قاشق غذاخوری تکه های میوه (مانند گلابی یا زردآلو)۱۰۰ گرم شکر قهوه ای۲۷۵ گرم جو دو سر۲ قاشق غذاخو
پوست ترکیبی
در پوست‌های ترکیبی پیشانی و بینی چرب است در حالی که قسمت‌های دیگر پوست مانند گونه‌ها خشک و تمیز است. پوست ترکیبی هم بخش‌های چرب دارد و هم بخش‌های خشک، برای همین هر قسمت نیازمند روش مراقبت خاص خود است.
– پوست حساس
اگر پوستی حساس دارید ممکن است هنگام مالیدن پوست احساس خشکی و زبری کنید. از این گذشته وقتی برای مراقبت از پوست‌تان از محصولات و پاک‌کننده‌های اشتباه استفاده می‌کنید ممکن است پوست‌تان به آسانی تحریک و ملتهب شود. اگر
میوه ها معمولا منبعی از فولات یا ویتامین B9 به حساب می آیند. براساس گزارش دانشگاه
اوهایو، میوه هایی که تامین کننده ی ۱۰ درصد از میزان مجاز توصیه شده روزانه
براساس رژیم غذایی روزانه ۲۰۰۰ کالری باشند، به عنوان منبعی خوبی از فولات به حساب می آیند. همچنین
عدم تامین نیاز بدن به فولات با بروز نوعی از کم خونی همراه است. میزان توصیه شده ی
فولات ۴۰۰ میکروگرم در روز است، همچنین بانوان باردار به ۶۰۰ میکروگرم و
بانوان شیرده به ۵۰۰ میکروگرم از این ویتامی
میوه ها معمولا منبعی از فولات یا ویتامین B9 به حساب می آیند. براساس گزارش دانشگاه
اوهایو، میوه هایی که تامین کننده ی ۱۰ درصد از میزان مجاز توصیه شده روزانه
براساس رژیم غذایی روزانه ۲۰۰۰ کالری باشند، به عنوان منبعی خوبی از فولات به حساب می آیند. همچنین
عدم تامین نیاز بدن به فولات با بروز نوعی از کم خونی همراه است. میزان توصیه شده ی
فولات ۴۰۰ میکروگرم در روز است، همچنین بانوان باردار به ۶۰۰ میکروگرم و
بانوان شیرده به ۵۰۰ میکروگرم از این ویتامی
 در ابتدای فصل تابستان و آغاز تعطیلات مدارس و دانشگاه ها هستیم و بسیاری در حال تدارک برای مسافرت هستند. برخی هم برای تعطیلات آخر هفته ی خود برنامه های سفری کوتاه دارند. ما می خواهیم چند پیشنهاد برای تعطیلات شما داشته باشیم! شمایی که در تهران سکونت دارید و به فکر تفریح و گردش در آخر هفته خود هستید. جاهای دیدنی اطراف تهران که کمتر فرصت معرفی شدن را پیدا کرده اند. با ما همراه باشید.
روستای افجه
روستای افجه یکی از بهترین نقاط اطراف پایتخت برای گش
رمضان، رمضان عربی، در اسلام، ماه نهم تقویم مسلمان و ماه مقدس روزه. این آغاز و پایان با ظهور ماه جدید است.
سنت اسلامی حاکی از آن است که در شب 27 رمضان، "شب قدر"، خداوند به پیامبر اسلام، قرآن کریم، کتاب مقدس اسلام، "به عنوان هدایت برای مردم" نازل کرده و به رسمیت می شناسد. برای مسلمانان ماه رمضان، یک دوره ی خودآزمایی، به همراه نماز جمعه (śalat) در مسجد و خواندن قرآن می باشد. خداوند گناهان گذشته کسانی را که روز مقدس، نماز، و اهداف وفاداری را می بینند، ب
هوا بد استتو با کدام باد می‌رویچه ابرتیره‌ای گرفته سینه تو راکه با هزار سال بارش شبانه روز هم دل تو وا نمی‌شود...

همیشه دل کندن از روستا برام سخت بوده؛ گرچه خیلی عوامل هست برای دلزدگی، خیلی از فقدان‌ها هست که هیچ جایگزینی براشون وجود نداره...اگرچه روستاها دیگه برق و اینترنت و گاز و جاده آسفالت و پست‌بانک و دستگاه خودپرداز ووو... دارن اما هنوز با شهر خیلی متفاوتن...هنوز گاو تو مزرعه‌ها می‌چره، هنوز تو حیاط مرغ و جوجه و اردک و بوقلمون می‌گرد
حبه عناب سوغات جدیدی است که شکل و شمایلی شبیه قند دارد ولی از نظر مواد تشکیل دهنده کاملا متفاوت است و طعم خاص دارد. قیمت خرید این محصول به چند شاخص مهم بستگی دارد که یکی از آنها طعم حبه عناب می باشد. به عبارتی ارزان یا گرانتر بودن عناب حبه ای تابع عواملی است که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.
انواع مختلف حبه عناب بیرجند

حبه عناب انواع مختلفی از طعمها را دارد که هر طعم علاوه بر مزه متفاوت تر قیمت متغیری نیز دارد. از جمله طعم های حب
حبه عناب سوغات جدیدی است که شکل و شمایلی شبیه قند دارد ولی از نظر مواد تشکیل دهنده کاملا متفاوت است و طعم خاص دارد. قیمت خرید این محصول به چند شاخص مهم بستگی دارد که یکی از آنها طعم حبه عناب می باشد. به عبارتی ارزان یا گرانتر بودن عناب حبه ای تابع عواملی است که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.
انواع مختلف حبه عناب بیرجند

حبه عناب انواع مختلفی از طعمها را دارد که هر طعم علاوه بر مزه متفاوت تر قیمت متغیری نیز دارد. از جمله طعم های حب
چهل درصد کاهش قیمت میوه
مصطفی دارایی نژاد اعلام کرد : "در سال جاری، تولید میوه و سبزی افزایش می یابد، که احتمال میرود هزینه آن در ماه آینده چهل درصد کاهش یابد".رئیس اتحادیه بارفروشان، افزود: "با توجه به تولید خوب، قیمت میوه ها مانند هلو، شبرنگ، گیلاس، زردآلو و غیره، بیست درصد پایین آمده است. البته این پایین آمدن دربر گیرنده مواد غذایی مانند آناناس، انبه و موزنخواهد شد زیرا این میوه ها وارداتی میباشند.
وی اضافه کرد که به جز سیب زمینی، نرخ دیگر
هوا بد استتو با کدام باد می‌رویچه ابرتیره‌ای گرفته سینه تو راکه با هزار سال بارش شبانه روز هم دل تو وا نمی‌شود...

همیشه دل کندن از روستا برام سخت بوده؛ گرچه اون جا عوامل زیادی برای دلزدگی وجود داره، خیلی از فقدان‌ها که هیچ جایگزینی براشون پیدا نمی‌شه...اگرچه روستاها دیگه برق و اینترنت و گاز و جاده آسفالت و پست‌بانک و دستگاه خودپرداز ووو... و به تعبیری روستاشهر به شما می‌رن؛ اما هنوز با شهر خیلی متفاوتن...هنوز گاو تو مزرعه‌ها می‌چره، هنو
به سختی درس میخونم و از شرایط راضی نیستم.نمیتونم بین اینکه واقعا خوب نمیخونم یا خوب میخونم ولی ایده آل گرایی افراطی ناراضی نگهم میداره افتراقی قائل بشم...صبح ها اما ساعت پنج صبح و وسط تاریکی که هیچ ردی از سپیده نداره_سیاه سیاه_بیدار میشم،دست و صورت شسته و چای هل دار درست کرده میشینم پای کتاب که قبل از درمانگاه دو ساعتم را چوب خط بزنم.
درمانگاهم هنوز به نسبت روستاهای اطراف شلوغه...حداقل شنبه ها که اینطوره...اگر از مریض دیدنم بپرسید میگم همونطور
امروزه در شهرهایی مثل تهران و مشهد اکثر خریداران محصولاتی نظیر عناب و حبه عناب در اولین اقدام به سراغ فروشندگان شهر بیرجند رفته و سفارش خرید خود را از این طریق انجام می دهند. برای شناخت بیشتر حبه عناب پیشنهاد می کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

تنوع حبه عناب تولیدی بیرجند
حبه عناب شاینا بیرجند محصولی است که تنوع زیادی در طعم و مزه دارد و در فرآیند تولیدی آن علاوه بر میوه خشک عناب از پودر میوه های مقوی دیگری همچون توت، سنجد، زردآلو، زرشک
بدون شک می دانید که غذا خوردن سالم به طرق مختلفی برای شما مفید است - می تواند خطر ابتلا به بیماری را کاهش داده ، سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد ، سطح انرژی شما را افزایش داده و حتی روی عادتهای خواب شما نیز تأثیر بگذارد. اما آیا می دانید غذاهای خاصی می توانند ظاهر شما را نیز بهبود بخشند؟ در ادامه بخوانید تا دریابید که کدام ماده مغذی به مو و ناخن شما می بخشد و درخشندگی ، استحکام و درخشش بیشتری می بخشد.بیوتین / ویتامین H
بیشتر از روز زندوشس کاملیا از

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها